Radical Hair Trans, Ocak 2005 yılında sektör yolculuğuna başlayan, aslında temelleri çok daha geçmişe dayanan köklü bir firmadır. Saç Ekimi, Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Diş Estetiği gibi hizmetleri, konforunuzu da düşünerek paket halinde sizlere sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Deneyimli ve alanında uzman, kurumsallaşmış kadromuz ile Radical Hair Trans ailesi olarak sizlere Estetik alanındaki en özel deneyimleri yaşatmak için özverili bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran, uzman kadrosunu zenginleştiren, sektördeki yenilikleri takip eden ve gün geçtikçe sektörde daha emin adımlarla ilerleyen Radical Hair Trans, kendinizi kusursuz hissetmeniz için sonsuz enerjisi ile çalışmaktadır.

Kurum olarak sağlık ve estetik alanında çok değerli markalar ile anlaşmalı olarak hizmet vermenin haklı gururunu taşıyan ve daima geleceğe yatırım yapan Radical Hair Trans, içinde bulunduğu sektörün lokomotifi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Radical Hair Trans olarak sahip olduğumuz değerlerin bizleri geleceğe taşıyacağını düşünüyor, bu değerler ışığında, üstün ve kaliteli hizmet anlayışımızı uzun yıllar sürdürmeyi hedefliyoruz.

Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için, Radical Hair Trans


İLETİŞİM;

 

+90 533 021 79 81

SOSYAL MEDYA;

 

 WhatsApp      İnstagram

   Facebook      E-Mail